
Bruidsfotograaf Eindhoven De Mispelhoef
Afgelopen vrijdag zijn Stephan en Candy getrouwd bij De Mispelhoef in Eindhoven. Ik heb ervan genoten hun bruidsfotograaf te zijn.
Herberg De Mispelhoef in Eindhoven is een prachtige plek voor een bruiloft. Het personeel is erg sympathiek en je kunt er heerlijk eten. Ze hebben diverse feestzalen en zelfs een bijgebouwtje waar je kunt overnachten. Daarnaast is het een officiële trouwlocatie van de gemeente, waardoor de ceremonie er zelfs plaats kan vinden.
Het aankleedmoment van Candy
Mijn dag begint om 10 uur. Candy is dan al ongeveer een halfuurtje in de bruidssuite voor de make-up. Ze is hier samen met haar dochtertje, haar moeder en haar beste vriendin. Als ik er binnenkom, is de sfeer vrolijk en relaxed. Het voelt als een warm nestje. Terwijl mooie kapsels worden gemaakt en de make-up wordt verzorgd, maak ik een sfeerimpressie. Hieronder vind je een selectie van de foto’s, waarbij ik geen foto’s laat zien van de gasten. Die zijn privé.
Het prieeltje van de Mispelhoef
Om 13 uur arriveert Stephan in de VW kever. Hij ontvangt de daggasten. Het weer is prachtig, waardoor de ceremonie buiten plaats kan vinden. In het prieeltje. Stephan ziet Candy pas als ze door haar vader wordt gebracht. Mooi om de First Look omringt met familie en vrienden te doen.
Toost, foto’s en bbq
Na de toost heb ik een fotoserie van Stephan, Candy en hun dochtertje gemaakt. Eerst fotografeer ik ze alledrie. Daarna wordt hun dochtertje opgehaald en maak ik foto’s van hen samen. Als we klaar zijn, vragen we de gasten erbij te komen voor de groepsfotografie. De bruidsreportage heb ik afgerond met een sfeerimpressie van de bbq en het buffet.

































Bruidsfotograaf Eindhoven De Mispelhoef | Meer info
Wil je meer weten over De Mispelhoef? Bekijk hun website.
Bekijk mijn portfolio als je meer foto’s wilt zien.
Geef een reactie